Vitajte u nás! Zapojili sme sa do projektu “Digitálny žiak”!

Radi by sme vás informovali, že sme sa s radosťou zapojili do iniciatívy “Digitálny žiak”, ktorá podporuje rozvoj digitálnych zručností a technológií vo vzdelávaní. Sme hrdí, že môžeme byť súčasťou tohto dôležitého projektu, ktorý pripravuje našich žiakov na digitálny svet.

A čo to pre vás znamená? Ponúkame vám jedinečnú možnosť zakúpiť si notebook so špeciálnou dotáciou v hodnote až 350 EUR z projektu “Digitálny žiak”. Naša firma sa zaviazala podporovať digitálne vzdelávanie a uľahčiť prístup k moderným technológiám pre žiakov v našom regióne.

Vďaka tejto dotácii si môžete u nás vybrať zo širokej ponuky notebookov a získať moderné a výkonné zariadenie za výhodnú cenu. Nezáleží na tom, či ste študent, rodič alebo pedagóg, táto ponuka je otvorená pre všetkých, ktorí chcú podporiť digitálne vzdelávanie a mať prístup k najnovšej výpočtovej technike.

Navštívte náš obchod ešte dnes a využite túto jedinečnú príležitosť! Naši odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať ten správny notebook, ktorý vyhovuje vašim potrebám a požiadavkám.

Spoločne môžeme prispieť k budúcnosti našich žiakov. Zapojte sa do projektu “Digitálny žiak” a získajte výhodu dotovaného notebooku u nás!

Do projektu digitálny žiak sa zaregistrujete kliknutím na tento nápis.